O NASZYM HOTELU

Hits: 240

Hotel dla psów „Hundo”

Działający w ramach firmy „Prakseda Collection” Hotel dla psów „Hundo” o powierzchni 1300 m kw. położony jest w Rajcu Poduchownym, na skraju malowniczej Puszczy Kozienickiej z dala od ruchliwych i hałaśliwych ulic, w otoczeniu pięknej przyrody, mikroklimatu, bliskości lasu i rzeki Pacynki. Atrakcją tego miejsca są przede wszystkim warunki jak najbardziej domowe i zabezpieczona ogrodzeniem przestrzeń przeznaczona dla zwierząt do biegania i zabawy.

Zwierzęta w moim hotelu nie są zamykane w kojcach na długie godziny czy dni. Oprócz wolnej przestrzeni w ogrodzie, dwóch spacerów dziennie (każdy trwa około godzinę – w zależności od indywidualnej kondycji psa), wspólnych zabaw, zwierzęta mają do dyspozycji również dom i stały kontakt z opiekunem.

Atrakcją Hotelu jest między innymi basen, w którym pieski mogą zażywać kąpieli i ochłody w upalne dni.

 

Przyjmuję pod opiekę w moim hotelu psy każdej wielkości i rasy, nieagresywne w stosunku do ludzi i innych zwierząt, zasadniczo jednak nie więcej jak dwa psy jednoczesnie, starając się przy tym dobierać je według rasy i wielkości.

 

 

 

 

Ponadto organizowane są:

  • imprezy urodzinowe pupili

  • kojarzenie psich par

  • psie wesela

  • weekendowe towarzyskie spotkania miłośników zwierząt z różnymi atrakcjami (kawa, ciasto, grill, wymiana doświadczeń itp.)

  • spotkania pocieszenia dla właścicieli utraconych pupili


Żłobek i Świetlica dla psów

Zapraszam również do mojego psiego żłobka i świetlicy, gdzie właściciel psa może go zostawić, gdy musi iść do pracy lub zajmują go inne obowiązki. Zwierzę skazane na całodniową samotność cierpi, nudzi się, a także potrafi psocić, np. niszcząc kosztowne wyposażenie domu.

U mnie Twój pupil spędzi niezapomniany czas z innymi psimi kolegami. Po dniu pobytu w żłobku lub kilkugodzinnym pobycie w psiej świetlicy będzie zrelaksowany, ale i trochę zmęczony, a przede wszystkim szczęśliwy!

Aktualizacja strony: 17 VIII 2019 r.