O NASZYM HOTELU

Odsłony: 2751

Hotel dla psów, kotów i małych zwierząt

Działający w ramach firmy „Prakseda” kameralny Hotel dla psów, kotów i małych zwierząt o powierzchni 1300 m kw. położony jest w Rajcu Poduchownym, na skraju malowniczej Puszczy Kozienickiej z dala od ruchliwych i hałaśliwych ulic, w otoczeniu pięknej przyrody, mikroklimatu, bliskości lasu i rzeki Pacynki. Atrakcją tego miejsca są przede wszystkim warunki jak najbardziej domowe i zabezpieczona ogrodzeniem przestrzeń przeznaczona dla zwierząt.

                         

Zwierzęta w moim hotelu mają do dyspozycji wygodne, ocieplane kojce oraz otwartą przestrzeń w ogrodzie. Oprócz tego psy mogą korzystać ze spaceru (w zależności od ich kondycji), wspólnych zabaw i stałego kontaktu z opiekunem oraz obserwacji behawioralnej i terapii.

 

Atrakcją Hotelu jest między innymi basen, w którym pieski mogą zażywać kąpieli i ochłody w upalne dni. Natomiast koty mają do dyspozycji domki, różnego rodzaju drapaki i fontanny.

 

 

Do Hotelu przyjmowane są NIEHAŚLIWE psy, koty, króliki i małe zwierzęta, ZDROWE, ale i niepełnosprawne, jednak nieagresywne w stosunku do ludzi i innych zwierząt.

 

 

Ponadto organizowane są wspólne spacery
i zabawy integrujące dla zwierząt.

 


Żłobek i Świetlica dla psów oraz kotów

Zapraszam również do mojego Żłobka i Świetlicy dla zwierząt, gdzie właściciele mogą zostawić swoje pupile, gdy muszą iść do pracy lub zajmują ich inne obowiązki. Zwierzęta skazane na całodniową samotność cierpią, nudzą się, a także potrafią psocić, np. niszcząc kosztowne wyposażenie domu.

U mnie Twój pupil spędzi niezapomniany czas z innymi zwierzętami. Po dniu pobytu w Żłobku lub kilkugodzinnym pobycie w Świetlicy będzie zrelaksowany, ale i trochę zmęczony, a przede wszystkim szczęśliwy!


Opieka weterynaryjna

Hotel ściśle współpracuje z Przychodnią Weterynaryjną „Futrzaki” i poleca jej usługi.

                           

 

Aktualizacja strony: 02 I 2022 r.